Konstelace a hledání vlastního Já

Vážení a milí,

srdečně vás zvu na obnovený cyklus konstelačních víkendů/dnů. Tentokrát 25. 11. 2017 v Olomouci - lokalitě, která je dobře dostupná mnohým z Čech i Moravy. Vyzkoušíme nové prostory studia Zdraví, které by mělo mít dostatečnou kapacitu pro naši skupinu.

Podzim sám přináší tendence ke stahování energie, odevzdávání nepotřebného, vibraci třídění a opouštění. Jsou to energie smutku i úlevy, osvobození od již odžitého. Je to příznivé období pro zahájení rekapitulace a výběr toho, co v sobě chceme uložit jako cennost zpátky hluboko do kořenů, abychom z nich mohli za čas znova vyrůst. Nalezněme to, co nám patří a to, co už si půjde svou cestou, co je bytostné a co je jen představou.

Pojďme využít nabízených vibrací podzimního tance Země a Slunce, nalaďme se, nechme se vést a podporovat. Pojďme udělat pár dalších kroků k nalezení svého pravého Já.

Konstelační skupina je otevřená všem - zkušeným i nově příchozím.

 

Konstelacemi provází a na setkání se těší: Martina Vystrčilová, www.zjasminovehohaje.cz

 

Metody semináře: primární je metoda konstelační. Pravděpodobně zažijeme i prvky voice dialogu, práci s pohyby očí, prvky aktivní imaginace, možná je i práce s tělem.

Hlavní koncepty a mapy psýché poskytli díky své celoživotní práci S. Grof a C. G. Jung.

Čas a místo konání: 10 – 19 hod, Léčebná rehabilitace Zdraví, Jánského 24, Olomouc.

Cena: jednotná - 850,- Kč (na koho by nevyšel čas na osobní konstelaci, má příští seminář přednost při jejím postavení).

Objednání, rezervace účastníků: emailem nebo sms. Osobní konstelaci není nutno předem objednávat, nejsilnější vlivy se jistě objeví na místě.

S sebou: pohodlné oblečení, případně nějaké občerstvení.

Občerstvení: pro účastníky zajištěn čaj, káva a drobné občerstvení na přestávky. Kuchyňka není veřejně přístupná, ale po domluvě si budete moci nechat od asistentky ohřát i nějaké jídlo. Okolní restaurace zatím neznáme, máme tip na rozvoz pizzy, zbytek objevíme.

Kontakt:  Martina Vystrčilová (Praha, Zlín) +420 777 292 556, martina.vystrcilova@gmail.com
                    Lenka Langrová (Praha, Olomouc) +420 732 215 517, lemur.l@seznam.cz